...

Головна Foxy-IT

Просування в соціальних мережах
Накрутка в соціальних мережах, SMM, націлення, розробка дизайну, ретуш фото

Просування бізнесу

SERM (Створення позитивної репутації в Інтернеті). SEO просування. Копірайтінг. Налаштування реклами. Аутсорсинг сайту, call-centr. Розробка дизайну. Накрутка трафіку на веб-сайт. Розробка сайту.
Обслуживание компьютерной техники в Украине
Ремонт пк, Настройка ПО, IT аутсорсинг
Перейти

Мы в Белоруссии

Мы в России

Мы в Казахстане

Незважаючи на те, що з кожним роком сайтів стає все більше, вони, як і раніше, є майданчиками, які можуть приносити більший прибуток. Прикладів сайтів, які за короткий час стали дуже популярними та стали приносити власникам значні прибутки безліч. Від чого залежить успіх сайту? Це не лише якісний контент, унікальна та працююча бізнес-модель, грамотна стратегія розвитку, а й зручний та зрозумілий інтерфейс, продумана архітектура та правильне просування. Розробити сайт з урахуванням усіх перерахованих вище параметрів може наша компанія. Ми створюємо унікальні та якісні сайти. Ми зможемо створити сайт на 1С Бітрікс є лише один недолік, це низька якість коду в деяких місцях, проте переваги CMS з лишком його покривають. Серед переваг цього CMS:

Хороша масштабованість, будь-який проект можна легко доопрацювати.
Це гнучка система, що сприяє швидкій оптимізації бізнес-процесів. Завдяки інфоблоку можна досить просто структурувати та організувати навіть найскладніший набір даних.
Хороша модульність та зрозумілий інтерфейс. Завжди можна вимкнути щось непотрібне та додати потрібне.
Це “передбачуваний” двигун. Навіть якщо проект тривалий час розроблявся одним програмістом, інші програмісти завжди можуть легко розібратися.
Є детальна документація щодо роботи з CMS, це комплексна інформація, що також дуже зручно.

Особливості розробки

Сьогодні майже кожна компанія, що реалізує товари, має власний сайт, тому зайняти гідне місце в такому конкурентному середовищі не так просто. Все більше людей користуються інтернетом, що призводить як мінімум до окупності сайтів, саме з цієї причини розробка сайтів дуже затребувана.

Ефективність вкладень залежить від компанії, до якої звернулися, для розробки інтернет магазину. Обороти у сфері сайтобудування досягають сотень мільйонів доларів, з кожним роком все більше фірм пропонує дану послугу, проте далеко не кожна компанія зможе створити сайт, який приноситиме дохід. Саме тому краще залучити професіоналів, які зможуть грамотно прорахувати політику побудови ресурсу, і розробити дійсно вартий веб-ресурс. Заздалегідь розрахувати прибутковість і відвідуваність сайту практично неможливо, але прорахувати максимальну кількість ризиків все ж таки можна.

Наша компанія займається створенням сайтів та просуванням вже давно і гарантує якісний результат. При створенні ми в першу чергу розробимо зручний та інтуїтивно зрозумілий ресурс з оригінальним, якісним дизайном та інтерфейсом. Основне завдання полягає в тому, щоб привернути користувачів до активності на сайті. У нашій команді є фахівці SEO, які забезпечать розкрутку ресурсу та його відображення у топі пошукових систем Яндекс та Google. Ми знаємо, на що треба звернути увагу насамперед при створенні інтернет-магазину:

Неякісний та невідповідний контент, який ніяк не пов’язаний з концепцією самого сайту.
Погано опрацьований дизайн та інтерфейс.
Неправильно обрана методика розкручування сайту.
Велика конкуренція у вибраній сфері.
Неможливість прорахувати прибутковість та популярність ресурсу.

Інвестиції будуть приносити лише збитки, якщо не буде враховано перелічені у списку фактори ризики. З цієї причини дуже важливо грамотно подати продукцію і вибрати концепцію, створити зручний і сприятливий для себе сайт, правильно розкрутити ресурс, знайти свою нішу з низькою конкуренцією і бути впевненим, що веб-сайт буде прибутковим. Наші фахівці готові створення сайту під ключ з урахуванням всіх перерахованих умов!

Готовий сайт від нашої компанії

Створення інтернет сайтів та просування – це основний профіль нашої компанії. У ряді випадків, розробка сайту з нуля може обійтися занадто дорого, тоді ви можете купити у нас готовий ресурс. Наша компанія реалізує сайти різної складності та тематик. На що вам варто звернути увагу насамперед при покупці готового сайту:

Відвідуваність ресурсу та джерело трафіку. Важливо, щоб більшість гостей приходило з кількох різних пошукових систем, не менш важливо, щоб у сайту була постійна аудиторія. Зверніть увагу та на час знаходження відвідувачів на сайті.
Зверніть увагу, що є джерелом прибутку сайту. Часто доходи ресурсу завищуються, тому необхідно запитати докази (квитанції про перекази, доступ до партнерів тощо).
Вік веб-ресурсу має не останнє значення. Найкраще купувати сайти не старше одного року.
Показники ТІЦ та PR дуже важливі в тому випадку, якщо ви плануєте продавати посилання на своєму ресурсі, інакше вони не мають значення.
Фільтри та бан. Перед придбанням сайту необхідно переконатись, що її сторінки не підпадали під санкції пошукових систем.

Якщо ви врахуєте всі ці показники, то зможете купити відмінний сайт і не переплачувати за його створення. Однак, якщо ви націлені на створення ресурсу, в якому будуть враховані всі ваші ідеї та побажання, краще звернутися до нас, ми гарантуємо гідний результат!

Інші послуги, що надаються нашою компанією

Окрім створення та просування сайтів у нас можна замовити й інші послуги, це:

Просування у соціальних мережах.
Накрутка у соціальних мережах.
SMM просування у Instagram.
Замовити копірайтинг.
Оформлення у соціальних мережах.
Накрутка відгуків.

Послуги для арбітражників.
Придбати мобільні проксі.
Оформлення соціальних мереж
Купити акаунти в телеграм.

Чому варто звернутися саме до нас?

Ми працюємо не перший рік, і за час свого існування заслужили репутацію компанії, яка надає справді якісну послугу. У нас можна замовити або купити сайт будь-якої складності, за прийнятну суму, крім того:

Ми допоможемо вам з оформленням хостингу.
Ми працюємо лише за договором та даємо гарантії.
Вартість послуг у нас більш ніж прийнятна.
Той, хто замовляє комплекс послуг, може розраховувати на додаткові знижки.
Після того як ми створимо вам інтернет-магазин, протягом року ми здійснюємо безкоштовну підтримку.

У нас найкраща вартість послуг зі створення сайтів, їх просування та накрутки, ціна залежить від складності проекту та кількості співробітників, що залучаються. Замовте розробку сайту у нас і переконайтеся особисто в якості послуги, що надається нами!

 


Ласкаво просимо до Foxy-IT – ваш надійний партнер у світі соціальних медіа!

 


У нас є рішення для розкручування ваших облікових записів на різних платформах:

 


Накрутка передплатників Instagram: Хочете збільшити свою аудиторію та стати популярним у Instagram? Ми надаємо надійні послуги із залучення реальних передплатників.

 


Накрутка передплатників TikTok: TikTok – це платформа, де важлива масовість передплатників. Ми допоможемо вам швидко збільшити вашу армію фанів.

 


Накрутка передплатників Facebook: Facebook залишається однією із ключових соціальних мереж. Ми допоможемо вам збільшити свою видимість та кількість передплатників.

 


Накрутка передплатників YouTube: На YouTube кількість передплатників важлива для вашого успіху. Довіртеся нашим послугам та дивіться, як ваш канал росте.

 


Накрутка передплатників Telegram: Telegram – це платформа для спілкування та інформації. Ми допоможемо вам залучити нових передплатників до вашого каналу.

 


Ми пропонуємо ефективні та безпечні методи, щоб допомогти вам досягти бажаних результатів у соціальних медіа. З Foxy-IT, ваш успіх в онлайні ближче, ніж здається. Почніть процвітати з нами сьогодні!