...
Viber: +380977710771
Telegram: @foxy_it_uaa

Соціальні мережі – це не тільки місце, де можна спілкуватися, ділитися фотографіями, новинами та смішними картинками. Вони є потужним та ефективним інструментом для ведення бізнесу, оскільки за їх допомогою можна не тільки просунути та продати товар чи послугу, а й знайти потенційних клієнтів. Але для цього мало просто створити магазин, сторінку або групу, необхідно подбати про повноцінне просування у соціальних мережах, завдяки якому можна суттєво розширити цільову аудиторію. Спеціалісти нашої компанії готові допомогти кожному клієнту з усіх питань просування у соціальних мережах, використовуючи сучасні методи розкручування та гарантуючи позитивний результат.

Накрутка у соціальних мережах

Одним із ефективних інструментів просування сторінок та груп у соцмережах є накрутка кількості передплатників, лайків, репостів та коментарів. Накрутка в соціальних мережах дозволяє вирішити кілька ключових проблем, пов’язаних із просуванням магазину або профілю, а саме:

 • Зростання значущості облікового запису – нові передплатники з великим задоволенням підписуються на облікові записи, які мають більшу кількість підписок, а не на нові профілі, яким багато хто просто не довіряє;
 • Збільшення цінності профілю – велика кількість передплатників, лайків, коментарів дозволить отримати більш високий статус облікового запису, збільшивши при цьому довіру потенційних клієнтів;
 • Можливість отримання особливого статусу – багато соціальних мереж надають додаткові рекламні інструменти сторінкам з великою кількістю передплатників та активністю.

Але для накрутки в соціальних мережах не рекомендується використовувати сумнівні інструменти та сервіси, інакше можна отримати бан, тому довірити її варто фахівцям нашої компанії.

Для отримання більш детальної інформації про наші послуги з накрутки у соціальних мережах, зокрема: Накрутка Інстаграма, Накрутка Тік Ток, Накрутка Телеграма, Накрутка Фейсбуку, Накрутка Твіттера, Накрутка Твіч, Накрутка саундклауда, Накрутка Ютуба, звертайтеся до нас у Foxy-IT!

SMM

SMM Просування в Instagram, Facebook, Тік Ток – це низка маркетингових заходів та стратегій, за допомогою яких можна просунути бренд, окремий продукт чи послугу. За допомогою SMM можна:

 

Сформувати лояльне ставлення потенційних клієнтів, підвищити довіру та створити позитивну репутацію до магазину чи бренду;

 • Зробити бренд впізнаваним та залучити цільовий трафік;
  Підвищити попит на товари та послуги, збільшити продаж.
 • Важливо розуміти, що SMM просування у соціальних мережах – це просто один-два інструменти, доступні кожному користувача, а масштабна аналітична робота, що дозволяє отримати чітку картину ринку. На підставі повноцінного аналізу наші фахівці розробляють комплекс заходів із використанням необхідних маркетингових інструментів з урахуванням особливостей сегменту ринку та побажань замовника.

Копірайтінг

Багато власників магазинів та комерційних сторінок у соціальних мережах недооцінюють силу текстів, вважаючи, що достатньо зробити хороші фотографії та внести технічні характеристики товару. Але більшість користувачів із задоволенням читають описи товарів та послуг для того, щоб зрозуміти, підходять вони їм чи ні. Практика показує, що далеко не завжди власник магазину може написати якісний опис, який не тільки буде набором технічних даних, а й зможе переконати потенційного клієнта в тому, що цей товар/послуга відповідають його вимогам. Тому має сенс замовити копірайтинг у фахівців, які вміють писати продають тексти, описи, пости для соціальних мереж. Не варто також забувати, що ефективне просування в Інтернеті відбувається за допомогою пошукових систем, спеціально для яких професійний копірайтер пише SEO-тексти, що дозволяють додатково залучити клієнтів. У нас можна замовити копірайтинг, який допоможе вам максимально ефективно просувати ваш бізнес у мережі.

Оформлення соцмереж

Для просування в соціальних мережах мало просто завести обліковий запис і замовити його розкручування, важливо приділити увагу візуальному оформленню сторінки. Від того, наскільки правильно буде брендований обліковий запис, залежить увага потенційного покупця, який зайшов на сторінку. Замовити оформлення соціальних мереж можна в нашій компанії, дизайнери якої розроблять унікальний дизайн для конкретного облікового запису з урахуванням його особливостей та специфіки діяльності.

За допомогою правильно підібраного дизайну можна отримати низку переваг:

 • Привернути увагу користувачів, зробити бренд впізнаваним;
 • Створити цілісний образ магазину чи бренду;
 • Виділитись серед конкурентів.
 • Чимало уваги наші фахівці приділяють обробці фотографій, а також ретуші фото, оскільки від їхньої якості безпосередньо впливає продаж.

Чому варто вибрати саме Foxy-IT

Наша компанія вже не один рік спеціалізується на просуванні у соціальних мережах та на спеціалізованих сайтах, і за цей час ми успішно співпрацювали з десятками компаній та брендів, які зараз у ТОПі. Наша команда – це висококваліфіковані IT-фахівці, які не тільки мають досвід роботи в даному напрямку, але й постійно навчаються всім нововведенням та нововведенням. Ми пропонуємо адекватні ціни на роботу, гарантуючи позитивний результат. Співпраця з Foxy-IT – це можливість за доступною ціною просунути обліковий запис у соціальних мережах, завдяки чому висока конверсія та прибуток гарантовані.

Foxy-IT