Viber: +380977710771
Telegram: @foxy_it_uaa

Про нас – Foxy-IT: Ваш партнер у сфері маркетингу

Ми пропонуємо послугу просування бізнесу в інтернеті, вони стануть у нагоді всім, хто ще не отримує заявки на товари через мережу або отримує їх занадто мало. Наша компанія працює більше з 2015 року, за цей час ми виконали сотні замовлень з просування та піар. При цьому ми займаємося не лише просуванням компаній та бізнесів в інтернеті, але послуг, брендів та різної продукції. Більшість наших клієнтів дуже задоволені співпрацею та рекомендують нас своїм друзям, колегам та партнерам. Тому наша клієнтська база невпинно зростає.

Особливості нашої роботи з просування

Суть нашої роботи, це дотримання певної послідовності дій. Грамотно спланована компанія — це не тільки правильно створений сайт та якісне просування, а й безліч інших процесів:

  • Визначення цільової аудиторії або ЦА, та кола інтересів потенційних клієнтів.
  • Збільшення клієнтської бази з допомогою рекламних компаній, кратне підвищення кількості лідів.
  • Розробка якісного контенту для сайту, при створенні сторінки враховуємо зручність його за структурою та розміром для даної ЦА, робимо сучасний та унікальний дизайн тощо. Все розробляється під клієнта тощо.

Вам не потрібно ні про що думати, ми зробимо все за вас.

Як виглядає співпраця з нашою компанією

Співпраця з нами – це гарантія успішності вашого бізнесу чи проекту. Все, що вам потрібно, для того, щоб замовити послугу, залишити заявку на нашому сайті. Менеджер зв’яжеться з вами та проведе консультацію.

Буде проведено первинний аналіз вашого бізнесу. Вам буде презентовано нову розробку концепції, проведено налаштування оптимальної подачі даних для клієнтів. Якщо вас все влаштує, ми погоджуємо всі деталі і підписуємо договір, в якому буде прописана ціна на послуги з просування. Вартість залежить від складності поставленого завдання.

На наступному етапі ми розпочинаємо роботу. У встановлений договором термін (від кількох днів) ми реалізуємо проект. Далі здійснюється презентація проекту, якщо вас все влаштовує, оплачується частина, що залишилася. На відміну від конкурентів, ми не завищуємо кошторис, наші ціни доступні практично кожному. Зазначимо, що замовити просування бізнесу у нас можна на дуже вигідних умовах!

Не має значення, яке саме у вас стоїть завдання, ще більше розкрутити всесвітньо відомий бренд або щоб до вас прийшов новий відвідувач, наша компанія допоможе вам вирішити будь-які завдання. Зробивши у нас замовлення, ви можете бути впевнені в успішності вирішення поставленого завдання, ми є ключем до вашого успіху!

Почему стоит обратиться именно к нам?!

Ми працюємо вже давно, тому можемо гарантувати якісний результат, співпрацювати з нами вигідно та з інших причин:

  • Не тільки даємо результат, на який ви очікуєте, але й навчаємо своїх замовників.
  • У нас прийнятні ціни та найвищий рівень сервісу.
  • До кожного клієнта ми використовуємо індивідуальний підхід, повністю поринаємо у тему саме це, і гарантує потрібний вам результат.

Як бачите, співпрацювати з нами і справді зручно і вигідно. Звертайтесь, ви не пошкодуєте про свій вибір!

Foxy-IT